Aktualności

23.05.2021 (niedziela)

Szanowni Uczestnicy, konferencja została ukończona, ale my, jako Komitet Organizacyjny pracujemy nadal. Przygotowywujemy dla Was podsumowanie, certyfikaty oraz w najbliższy wtorek odbędzie się losowanie nagród. O szczegółach – wkrótce.

22.05.2021 (sobota)
godz. 16:10

X Jubileuszowa Konferencja PTPSR dobiegła końca. Dziękujemy Uczestnikom za obecność, zaangażowanie i wyrozumiałość!
Do zobaczenia za rok!

22.05.2021 (sobota)
godz. 14:45

Warsztaty to okazja do pracy w małych grupach i bezpośredniej interakcji między uczestnikami i prowadzącym. Właśnie, zgodnie z planem – zaczynamy sesję warsztatową.

22.05.2021 (sobota)
godz. 14:02

Rozpoczęła się nasza nietypowa, pandemiczna, cyfrowa sesja Open Space. Zapraszamy do zwiedzania pokoi i udziału w dyskusjach.

22.05.2021 (sobota)
godz. 12:17

Trwa przerwa obiadowa :). Uwaga – osoby, które były zapisane na warsztat Pani Olgi Mac – prosimy o sprawdzenie poczty email. Aktualizacja linków do nowych warsztatów została już rozesłana.
Wracamy o 13:00 !

22.05.2021 (sobota)

Rozpoczęliśmy z 2 minutowym opóźnieniem 🙂 – więc sukces! Wykłady będą nagrane i dostępne po konferencji, więc osoby, które mają problemy techniczne i nie mogą być z nami od początku prosimy się nie martwić. Dział IT pracuje na 200% 🙂

21.05.2021 (piątek)

godz. 10:58

Trwają intensywne testy techniczne i przygotowania przed jutrzejszym wydarzeniem. Właśnie zostały uruchomione dostępy dla uczestników na sesje wykładowe, czyli każdy Uczestnik/Uczestniczka może przetestować linki do wykładów, które zostały przesłane mailem. Należy zalogować się tymi samymi danymi, które podane zostały w formularzu rejestracyjnym.

20.05.2021
(czwartek)

Dziś wszyscy uczestnicy powinni otrzymać informację z linkami dostępowymi do wykładów i warsztatów. Oczekujcie na maile z adresów konferencji (…@xkonferencjaptpsr.org.pl) oraz od naszego partnera technicznego (…@transmisjeonline.com.pl).

Warto zapoznać się z poradnikiem technicznym, jak przygotować się do webinaru i poradzić sobie z typowymi problemami technicznymi w trakcie jego trwania.

17.05.2021
(pon.)

W dniu dzisiejszym podsumowaliśmy i ostatecznie zamknęliśmy listę Uczestników naszej konferencji. Każdy z uczestników otrzymał informację mailową z potwierdzeniem uczestnictwa (maile z potwierdzeniem były wysyłane z adresu: organizator@xkonferencjaptpsr.org.pl). Prosimy o wyszukanie tej wiadomości i upewnienie się, że nie wpadła do spamu.

To bardzo ważne! Z tego samego adresu, najpóźniej do czwartku, tj. 20.05.2021 zostanie do Państwa przesłany specjalny link z dostępem do wydarzenia.

W razie problemów – prosimy o kontakt mailowy.

14.05.2021
(piątek)

Rejestracja na wydarzenie została zakończona. Prosimy o uregulowanie wpłat i do zobaczenia!

12.05.2021
(środa)

Zostały ostatnie 2 dni na rejestrację i zgłoszenie chęci udziału w naszej konferencji! Nie zwlekaj i nie odkładaj na później! Zapraszamy!

22.04.2021
(czwartek)

W dniu dzisiejszym, z powodu rezygnacji lub niewpłacenia w terminie opłaty konferencyjnej zwolniło się kilka miejsc w warsztatach.

Przypominamy – rezerwacja miejsca dokonuje się po uiszczeniu opłaty i zaksięgowaniu jej na koncie. Liczy się kolejność zatem prosimy nie zwlekać z wykonaniem opłaty.

14.04.2021
(środa)

Trwają zapisy na konferencję. Przypominamy, że ilość miejsc na każdym warsztacie jest ograniczona. W przypadku zapełnienia wybranego warsztatu o końcowym uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy wysyłanie drogą mailową potwierdzeń o zapisaniu na konferencję i wybrany warsztat.